Teraz jest 01 lis 2014 15:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Loading

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 mar 2011 12:21 
Dorosły
Dorosły

OK.
decyzja podjęta - zakupiłam Maclarena Techno XLR
http://more4kids.pl/page,produkt,id,810 ... laren.html

Gratis dostaliśmy pałąk i torbę na wózek.

Misiek po pierwsze pewnie siedzi, bardzo pewnie, a poza tym chodzi, więc tak jak sugerowała randolka - nie potrzebny nam inny. Myśę, zę to dobry wybór, że pojeździmy dłuższy czas.
A po piachu... w sumie nawet innymi wózkami po głebokim pazowym piachu się nie pojedzie... :)

PostNapisane: 12 mar 2011 00:15 
Dorosły
Dorosły

Maclaren dzisiaj do nas dotarł. Jest świetny - granatowy z szarymi dodatkami... Elegancja, prostota... świetny !Przerażona odkryłam, że jest jak na parasolkę - duży. Ma dość wysoko rączki i dla mojej niskiej Mamy będzie absolutnie niewygodny, ale cóż... Ta wysokość którą ma jest najbardziej odpowiedna dla Dareckiego :) Przywykniemy.

Wiem, że podjęłam dobry wybór. Grześ ma w tym wózku dużo miejsca. Muszę tylko rozpracować w moim maluitkim móżdżku jak się zakłada pałąk i dlaczego on jest jakis taki..... ruchomy....

PostNapisane: 24 mar 2011 15:29 
Raczkujący
Raczkujący

hej, możliwe że ten temat był już gdzieś poruszany ale jakoś nie mogę znaleźć, poszukuję wózka dla Patrysiai chciałabym zasięgnąć Waszej rady czy ktoś może miał do czynienia z tym wózkiem : http://www.rehaform.pl/eio.html , poleciła mi go nasza rehabilitantka na chodźki podobno leciutki , fajnie się składa do samochodu i ogólnie ponoć bardzo praktyczny wózek. Nie mam jeszcze większego doświadczenia z wózkami dlateo szukam pomocy jaki wybrać, nie mam kasy żeby dopłacić nie wiadomno ile do kimby, więc szukam czegoś tańszego. Będę wdzięczna za pomoc.

PostNapisane: 24 mar 2011 16:29 
Mistrz
Mistrz

Wygląda fajnie. A ile kosztuje taki wózek??

PostNapisane: 24 mar 2011 20:06 
Senior
Senior

my mamy wózek Special Tomato,ale Joggera -o taki http://www.rehaform.pl/jogger.html
i ogólnie jesteśmy zadowoleni :)

PostNapisane: 25 mar 2011 09:58 
Raczkujący
Raczkujący

Sorki chcialam napisac o wozeczku i cos nacisnelam i takie bzdurz wyszly.
Mamy z Alankiem Joggera od jakis 6 miesiecy i jak narazie jestesmy zadowoleni,wozeczek zwinny,lekki sprawdza sie nie tylko po chodniku ale tez na sniegu i piasku.
Ma odpinana tapicerke na zime i lato,regolowane oparcie tak ze mlody spi na spacerku a zapomniala bym sklada sie go jednym paluszkiem.Polecam

PostNapisane: 28 mar 2011 13:23 
Raczkujący
Raczkujący

randolka napisał(a):
Wygląda fajnie. A ile kosztuje taki wózek??

cześć, wózek ma kopsztować ze wszystkim 4200-4500, także mieści się w dofinansowaniu z pcpr-em , podoba mi się na zdjęciu, umówiłam się na prezentację w firmie ortcare, bo ten rehaform to tylko na hurt sprzedaje (tak mi przynajmniej pani przez telefon mówiła), pokaz mamy w piatek to dam znać jak na zywo wygląda, ale ta firma special tomato to chyba fajne rzeczy robi, znajomi mają od nich fotelik dla córki, to jest super.

PostNapisane: 28 mar 2011 13:25 
Raczkujący
Raczkujący

fruku1 napisał(a):
my mamy wózek Special Tomato,ale Joggera -o taki http://www.rehaform.pl/jogger.html
i ogólnie jesteśmy zadowoleni :)

a ten jogger, to trójkołowy wózeczek, nie macie problemu np. z podjazdem na krawężnik ? bo też fajnie wygląda ??

PostNapisane: 28 mar 2011 13:56 
Senior
Senior

no faktycznie z tym podjazdem pod krawężnik to jest problem,bo wózek przechyla sie na boki #-o

PostNapisane: 29 mar 2011 08:08 
Raczkujący
Raczkujący

fruku1 napisał(a):
no faktycznie z tym podjazdem pod krawężnik to jest problem,bo wózek przechyla sie na boki #-o

hej, a poza podjazdem pod krawężnik (to akurat jest chyba we wszystkich trójkołókach) to rozumiem , że jesteś zadowolona? chyba zadzwonię i poproszę żeby i ten wózek wzięli na piątkowy pokaz, im, dłużej go oglądam, tym bardziej mi się podoba :) w ogóle widzę że fajne produkty są z tej firmy specialtomato.

PostNapisane: 29 mar 2011 09:17 
Senior
Senior

ogólnie jestem bardzo zadowolona. wózek lekko się pcha,ma wysokie oparcie,jest zwrotny... łatwo się składa.

PostNapisane: 29 mar 2011 09:34 
Przedszkolak
Przedszkolak

Miesiąc temu pyskowałam na awarię wózka, aluminiowa rurka pęknięta i oddzielona jak ucieta nożem - została pospawana i wózek naprawiony, jeździliśmy 3,5 tygodnia.
W neidzielę mąż poszedł z małym na spacer i jak myślicie co facetom się przytrafiło?
Znowu pękła i urwała się ta sama rurka, dwa centymetry od poprzedniej awarii!
Czy tylko mój Manhattan jest taki felerny?
Już nawet nie jestem zła, normalnie nie mam siły się wściec... Jestem zmęczona.

Znowu na rehę jeżdżę babyjoggerem. Znowu się nie mieszczę do windy w ośrodku.Znowu cuduję z dwoma wózkami i przesiadkami.

Przeklął mnie ktoś czy co? Jeśli tak - niech lepiej odwoła, bo mu oddam i pożałuje!

Spacerówka jest mi niezbędna, na aktywnym przez moja wiochę nie przejadę bez bólu, a rowerem owszem - możemy jak jest ładnie i mały ma ochotę jechać właśnie tam gdzie trzeba.

Na razie jeżdżę sprzętem kombinowanym, rurka co się złamała już się robi stalowa, ale ja więcej mu nie zaufam i chcę kupić jakiś inny.
Płacę z własnej kieszeni i się waham co kupić, bo wolę taniej.
I tu jest feler - wszystko, chyba wszystko mi nie pasuje.
Muszą być skrętne kółka z przodu, łatwe składanie, niska waga i ma dobrze jeździć.
Nie potrzebuję żadnych cudów: pelot, klina, regulacji co rośnie z dzieckiem (wózek zużyjemy zanim to się przyda), musi mi wejść do dużego auta bez składania (nie może być dłuższy niż 105 cm), bo mój mąż już nigdy nie nauczy się składać wózka.
Najbardziej mnie kusi Umbrella, widziałam i trochę pomacałam, ale np nie wiem jak to jeździ po bruku. Ten który spotkałam - owszem podbijał się Ok, ogólnie fajny... ale próbowałam na gładziutkich posadzkach, miałam w niej dziewczynkę taką 35 kilo i dziesięć lat.
Czy ktoś jeździ tą umbrelką? Po ulicach na codzień?
??? odezwijcie się plisss ...

Kiedyś dawno temu zrobiłam sobie projekt takiego wózka jaki by mi najbardziej pasował, nawet mam gdzieś makietę w skali, może wreszcie nadchodzi "ten" czas i pora to zrobić?
Jak nie chcą mi dać tego, co mi potrzeba...

PostNapisane: 29 mar 2011 10:00 
Raczkujący
Raczkujący

My mamy umbrelle od niedawna,ale po ulicach jeżdzę normalnie wręcz super się jeździ jest bardzo lekka,składa się jak parasolka ale jest troszkę duża do kombi sie zmieści:-)Polecam ją bo jest naprawdę super.

PostNapisane: 04 kwi 2011 08:48 
Raczkujący
Raczkujący

Hej, był u mnie pan z ort-caru na prezentacji wózeczków dla Patrysia, wybraliśmy jednak joggera (dzięki fruktu1 za opinię o tym wózku, bo pewnie wcale bym go nie chciała oglądać gdyby nie ty:) ) ale ten Eio też bardzo fajny jest (ale rodzinka namówiła mnie jednak na joggera). Miał fecet też fajny wózek Snappi na prezentacji,ale to nie dla nas wózeczek, ale ogólnie też super. Myślę, że będziemy zadowoleni i z wózka i z firmy, bo to też ważne przecież żeby firma pomogła we wszystkich papierkowych sprawach. Taże trzymajcie kciuki za udany zakup:)

PostNapisane: 06 kwi 2011 00:00 
Przedszkolak
Przedszkolak

Właśnie jesteśmy na etapie poszukiwania wózka i jestem zaintresowana joggerem.Mam w związku z tym prośbę,czy mogłaby któraś mama dać mi namiary telefoniczne do osoby która pokazałaby mi taki wózeczek w domku.Jestem zdziwiona że tak dużą kwotę w całości zwraca PFRON? Jak to wygląda z tą płatnością?

PostNapisane: 06 kwi 2011 08:39 
Raczkujący
Raczkujący

Jeśli coś bym polecał to zapewne produkty firmy Special Tomato np. to http://www.ortcare.pl/pages/manualne/dz ... ecy16.html ja kupowałem u nich tzn. w ortcare wózek i byli na pokazie u mnie, myślę, że mają te wózki i inne z tomato na pokaz.

PostNapisane: 06 kwi 2011 09:24 
Raczkujący
Raczkujący

pikaczg napisał(a):
Właśnie jesteśmy na etapie poszukiwania wózka i jestem zaintresowana joggerem.Mam w związku z tym prośbę,czy mogłaby któraś mama dać mi namiary telefoniczne do osoby która pokazałaby mi taki wózeczek w domku.Jestem zdziwiona że tak dużą kwotę w całości zwraca PFRON? Jak to wygląda z tą płatnością?

Witaj "pikaczg" my jesteśmy właśńie po pokazie wózeczka jogger i eio ze special tomato, widzę że obie mieszkamy na lubelszczyźnie więc mogę polecić ci firmę ort-care, był u mnie pan Michał, nazwiska nie pamiętam ale mogę podać numer to zadzwonisz i się umówiśz, chłopak przyjechał z kilkoma wózkami , do każdego przymierzył Patrysia, nawet wszystkie dokumenty złożył w pcprze(my stamtąd staramy się o dofinansowanie i z fundacji) także polecam,. nie wiem czy mogę pisać tak czyjś numer na forum ale jak będziesz chciała to wyślę ci na privata
pozdrawiam

PostNapisane: 06 kwi 2011 09:27 
Raczkujący
Raczkujący

A tak nawiasem mówiąć to ta twoja córcia jak aniołeczek wygląda :)

PostNapisane: 06 kwi 2011 10:19 
Raczkujący
Raczkujący

Zgadzam się z Marysia malutka wygląda jak aniołeczek! A jeśli chodzi o firme ort-care to i my Alusiem mieliśmy prezętacje w domku, to super sprawa pan przywiózł nam kilka wózeczków posadziliśmy Alanka na każdy wypróbowaliśmy i wybraliśmy dla nas najlepszy JOGGERA.Polecam A i zapomniała bym braliśmy dofinansowanie z pcpr w tym są świetni wszystkie formalności załatwili za nas.

PostNapisane: 06 kwi 2011 11:34 
Przedszkolak
Przedszkolak

Dziękuję za odpowiedzi i miłe komentarze na temat córeczki:)Tak ,to jest nasz malutki aniołeczek ,ale zaczyna pokazywać różki ,bo wcale się nas nie słucha.Maria Toszka proszę więc o numer na priva do pana Michała.

PostNapisane: 07 kwi 2011 12:32 
Raczkujący
Raczkujący

witam, pikaczg mam nadzieję, że wiadomość do Ciebie doszła na priv możesz powołać się na nas, że daliśy ci numer, chociaż tak w sumie to nie wiem co Ci to może dać, ale niedawno był chłopak u mnie to pewnie będzie pamiętał i mnie i Patrysia

PostNapisane: 07 kwi 2011 12:54 
Noworodek

witam,właśnie tak poczytałam Wasze opinie o wózeczkach bo również poszukuję dla swej Anulki, i widzę że najlepiej znaleźć firmę która przyjedzie do domku i zrobi prezentację (a odnośnie - mam nadzieję że jest ona bezpłatna???) a i dobrze by było gdyby pomogli w papierkach bo nie za bardzo się orientuję w tym wszystkim,chodzi mi głównie o te dofinansowania,bo nie mamy z mężem na jakąś większą dopłatę do wózeczka.Mam serdeczną prośbę do "Maria Toszka" o kontakt z tą firmą ort-care , najlepiej o numer telefonu byśmy mogli się z nimi umówić.Będę bardzo wdzięczna za oczywiście prywatną wiadomość.Skoro Wy im zaufaliście i jesteście zadowoleni to i my może spróbujemy.

PostNapisane: 07 kwi 2011 15:06 
Noworodek

Witam wszystkich, to może i ja do rozmowy się włączę. Mija właśni 5 lat jak wózek dostaliśmy- porażka straszna męczyłam się z nim okropnie. Również firma do domu przyjechała i pokaz zrobiła tyle że my zupełnie zieleni byliśmy jeszcze w tym temacie. Firma z Lublina na M.. antyreklamy robić nie będę i nazwy nie podam ale jestem pewna że nieźle na nas zarobili. Ale za naiwność się płaci. Teraz już poważnie się zastanowimy. W związku z tym i ja o namiary do tej firmy ortcare proszę. Jestem optymistką i myślę że tym razem się uda i super sprzęt wybierzemy, może nawet u nich. Z góry dziękuję

PostNapisane: 08 kwi 2011 09:12 
Raczkujący
Raczkujący

Witam dziewczyny Ewela i Domisia wysyłam wam namiary do Ort-care na prywatną wiadomość zadzwoncie umówcie się z tego co wiem oni obsługują cała Polske, więc problemów z przyjazdem i pokazem napewno nie będzie.Pozdrawiam Was bardzo gorąco buziaki dla Anulki i Dominisia Pa Pa
Udanych decyzji w wyborze wózeczków.

PostNapisane: 08 kwi 2011 09:18 
Noworodek

witam , dziękuję Darii za namiary na tę firmę , zaraz zadzwonię i wszystkiego się dowiem , a i jeszcze mam pytanko czy ten pokaz to na pewno bezpłatnie , bo boję się żebym nie płaciła jak nie wybiorę żadnego wózeczka u nich???

PostNapisane: 08 kwi 2011 09:20 
Noworodek

bardzo proszę Darii o szybką odpowiedź jeśli jeszcze jest na Krainie , bo chciałabym już zadzwonić do tej firmy

PostNapisane: 08 kwi 2011 09:35 
Noworodek

Witam dziewczyny !! Nieźle się zgadałyśmy prawda chyba jeszcze wszystkie jesteśmy obecne. Wielkie dzięki za namiary zaraz wchodzę na pocztę.

PostNapisane: 08 kwi 2011 09:45 
Raczkujący
Raczkujący

Jestem jestem pokazy w 100% bezpłatne bez obawy mają tak sympatycznych pracowników że napewno pomogą ci coś wybrać odpowiedniego a jeżeli sie na nic od nich nie zdecydujesz to napewno nie będą chcieli kasy. [smilie=hi ya!.gif]

PostNapisane: 08 kwi 2011 09:57 
Noworodek

o dziękuję Dario za odpowiedź , powiem Ci że mnie uspokoiłaś , też mam nadzieję że wybiorę odpowiedni i fajny wózeczek ale chciałam się upewnić , bo nie miałam z tą firmą do czynienia , nie słyszałam o nich , choć widzę na ich stronie że faktycznie w całym kraju działają . uciekam i będę dzwonić , a o swoich kolejnych etapach w tym temacie na pewno jeszcze napiszę . pozdrowionka dla wszystkich .

PostNapisane: 08 kwi 2011 10:00 
Noworodek

Dziś poszperam jeszcze w necie poczytam o wózkach i drynne do nich. Pa pa dziewczyny i dużo zdrówka bo pogoda straszna.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]