Jak coś powiem to nie ma bata :)

Powiedzonka naszych dzieci, śmieszne anegdoty z życia wzięte...

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Jarekd86
Przedszkolak
Przedszkolak
Kontakt:

Jak coś powiem to nie ma bata :)

#1 Post autor: Jarekd86 » 04 maja 2009 10:35

Zdarzyło się to w 1990 roku. Wracałem z rodzicami ze spaceru. Na murze bloku był napis : " Widzew ku**a" . Nie wiele myśląc zapytałem : " Tato a co to jest Widzew marchewka? " :oops: . Smaczku dodaje fakt że obok stało 5 kibiców tej łódzkiej drużyny w szalikach. Na szczęście tylko się śmiali bo by się to źle mogło skończyć :sad:

P.S. Na moim osiedlu 95% kibiców jest za ŁKS-em :p

14.05.1995 dzień mojej Komuii podobno świętej :D . W domu podczas obiadu mama mówi: " A może byś przemówienie jakieś powiedział?" . Na co ja niewiele myśląc: " No nie! Podczas swojej pierwszej komunii musiałem przemawiać i teraz podczas swojej pierwszej komunii też muszę przemawiać " :roll:

Raczej mało śmieszne ale zawsze coś. Rok 1996. Z tatą szedłem "na piwo" (tata na piwo ja na colę :lol: ). Przed blokiem stał samochód. Jeep jakiś czy co. Jak zobaczyłem stwierdziłem że to " marchewka samochód" . Ojciec o mało co się nie przewrócił :D

Kilka łamańców językowych :)

Tekst sprzed 2-3 lat. Zzastanawiałem się co matce kuupić na urodziny. Koleżanka podpowiadała że kwiaty, perfumy czy tam coś. A ja stwierdziłem:

- Farton kajek jej kupie!
- Co kupisz?
- No farton.....karton fajek kurde :p

Znowu z papierosami :)

Wracam z kolegą ze szkoły i stwierdzam że mam mało papierosów. Naco on:

- To idź do matki.
I moja odpowiedź
- I wezmę od niej fajki na pieniądze.
Oczywiście miało być pieniądze na fajki :)

Tekst za który dostałem w łeb :badgrin:

Koleżanka mówi że ma kaca. Ja jej na to że nie może mieć kaca bo jest kobietą a kobiety nie piją więc nie mają kaca.

To na razie tyle. Jak sobie coś przypomnę to zapodam :)

Ocenzurowane przez Admina
Kiedyś sami byliśmy dziećmi. Teraz sami mamy lub będziemy mieć dzieci. Potem nasze dzieci będą miały dzieci. I ich dzieci bedą miały dzieci. I tak w kółko.

Awatar użytkownika
Martek
Niezwykły
Niezwykły
Kontakt:

Re: Jak coś powiem to nie ma bata :)

#2 Post autor: Martek » 04 maja 2009 11:19

Jasne, tylko może w taki sposób, by - tak, jak Twój ojciec kiedyś - nikt z nas się nie przewrócił, co?
Jarku, pamiętaj, że wśród użytkowników naszego forum są również dzieci, a także o uczuciach innych osób. Słowa powszechnie uznane za wulgaryzmy mało komu imponują.
Pozdrawiam serdecznie-Marta
Obrazek
Blog Asi - zapraszam

ODPOWIEDZ