Witamy wszystkich bardzo gorąco.

Zapraszamy nowych użytkowników Krainy do napisania paru słów o sobie

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
elza
Nastolatek
Nastolatek

Re: Witamy wszystkich bardzo gorąco.

#271 Post autor: elza » 22 sty 2013 14:29

:):) :) no matka się stara a tu taka riposta!

Awatar użytkownika
Mońka nadzieja
Przedszkolak
Przedszkolak

Re: Witamy wszystkich bardzo gorąco.

#272 Post autor: Mońka nadzieja » 06 paź 2014 14:24

Z soboty na Niedzielę Wiki wymiotowała przez sen, nie była świadoma. poszła spac zdrowa i nic jej nie bylo, az tu nagle wymioty... dobrze , że leżała przy mnie. Zadzwoniłam do szpitala w Piasecznie i zapytałam pediatrę co robic?... powiedział, że lepiej by obejrzał ją neurochirurg, powiedział szpital na niekłańskiej, od razu pojechalismy, na miejscu na SOR- ze Pani pielegniarka pyta co sie dzieje, opowiadam o wszystkim a ona n TO: Z Piaseczna do nas? nie było nic blizej? u nas nie ma na Sorze neurochirurga, tylko pediatra. Bardzo nie przyjemna... Mówimy, że tu poradził nam pediatra z Piaseczna, pytam czy ktos ja zbada?... Prosze czekac na swoja kolej, pewnie zwykly wirus ale jak Pani chce... Siedzielismy i czekalismy godzinę. PAni pediatra z trudem zbadała Wiktorię bo tak się wyrywała, krzyczała ze jest zla, nie lubie jej... Pani pedietra rozmawiała z pielegniarka, że Ona sie nie zna, że musi przyjsc chirurg, wiec dzwoni na gore, na oddzial i chirurg nie zejdzie bo on sie nie zna... W koncu mówi obudzimy neurochirurga!!!! ja na to: To jest neurochirurg;-). Nie czekalismy dlugo. Przyszedł bardzo Miły, sympatyczny Pan doktor, Wiki dała sie zbadac bez problemu, rozmawia z nim ładnie, usmiecha sie... Panie chyba ze trzy na raz gapia sie i zartuja , ze Wiki woli chlopaków ;-) zrobilismy male zamieszanie na sorze. No ale jak trzeba to trzeba. pan doktor tlumaczy,ze nic nie wskazuje na zastawke, ze na 90 % napweno nie zastawka ale pozostaje 10 % i tez proponuje bysmy przyjechali jak bedzie cos nie tak i od razu zrobia badanie, bo teraz bedziey musieli czekac 6 godzin na TK i RTG. Tlumaczy na zwracac uwage, ze dobrze ,ze przyjechalismy i pokazalismy ja. Na koniec powiedzial, ze CZD wstawiaja gorsze zastawki bo nie da sie sprawdzic palpacyjnie, a ich sie da. powiedzia, ze wieksza czesc pacjentow z CZD trafilo do nich po zamknieciu poradni neurochirurgicznej w Centrum, ze on wszyastko wie i zacheca bysmy sie zapisali do nich i za 4 miesiace Wiki bedzie miala zrobione wszystkie potrzebne badania by zobacz co z zastawką. Naprawdę Wiki była zachwycona Doktorem, przybija z nim piatki i rozmawiala, Lekarz oczywiscie chwali ja, że fajna dziewczynka... Wiki dzis mnie pyta czy bedziemy jezdzic do tego lekarza ;-). z wiki juz lepiej, nie wymiotuje, nie gorączkuje, nic sie dzieje. Chyba jakis wirus złapala w przedszkolu. na szczescie jest dobrze. Ale juz jestesmy zapisani do ortopedy, okulisty na Niekłańskiej. Tylko neurochirurg na styczen i mam dzwonic za 2 tygodnie, bo nie ma kalebdarza jeszcze na nowy rok. tak wiec, teraz juz nie zostajemy bez neurochirurga.
Obrazek
Monika mama Wiktorii RKiW

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas się przedstawić”