Truskawiec (Ukraina) metoda Kozijavkina

Nasze opinie i doświadczenia o ośrodkach rehabilitacyjnych, sanatoriach itd.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
randolka
Mistrz
Mistrz

Truskawiec (Ukraina) metoda Kozijavkina

#1 Post autor: randolka » 24 paź 2009 17:41

Czy ktoś z Was słyszał może o tej klinice i metodach profesora Kozijavkina? Ponoć efekty są naprawdę super i bardzo szybko!

Mój tata mieszka w Kijowie i oglądał ostatnio program o tej klinice. Przyjeżdżają tam dzieci z całej Europy i ludzie są zachwyceni skutkami. Dzwonił też do tej kliniki i wstępnie się dowiadywał kiedy i za ile można przyjechać.

Orientuje się ktoś może czy fundacje dofinansowują pobyty w zagranicznych ośrodkach rehabilitacyjnych? Tam taki 2 tygodniowy turnus kosztuje ok. 11000 zł.

http://www.reha.lviv.ua/index.php?id=1&L=0

Czekam na informacje jeśli ktoś jakieś posiada i z góry dziękuję :)
Obrazek
Agata - mama Pawełka z wodogłowiem

Awatar użytkownika
dansob2305
Nastolatek
Nastolatek

Re: Truskawiec (Ukraina) metoda Kozijavkina

#2 Post autor: dansob2305 » 23 paź 2011 08:56

Właśnie w piątek był tam mój tata na rozmowie z lekarzem, aby dowiedzieć się co i jak. Z tego co się dowiedział koszt turnusu od nowego roku wynosi 3300 EURO, za samo dziecko i drugie tyle za opiekę pomimo, że nie pobiera się żadnych zabiegów. Można zakwaterować się gdzieś obok, ale i tak nie jest to taniej, wiadome trochę.
Co do wszystkich informacji i leczenia będę wiedzieć dopiero w poniedziałek jak coś to mogę Ci dać znać.
Ponoć jest jeszcze we Lwowie ich ośrodek i gdzieś w Niemczech.
Właśnie zaczęłam się zastanawiać co tam takiego dają, że kosztuje to takie chorendalne kwoty?

Mój tata wziął stamtąd ulotkę co i jak musi tylko ją przetłumaczyć i da mi znać jak coś to mogę go poprosić, aby mi ją zeskanował i sama sobie poczytasz.

Awatar użytkownika
Sylwuś
Senior
Senior
Kontakt:

#3 Post autor: Sylwuś » 23 paź 2011 10:39

Ja słyszałam, moje znajome jeżdżą tam regularnie i są bardzo zadowolone. Ponoć metody tam stosowane przynoszą oszałamiające rezultaty. Tylko cena duża :) Z subkonta na pewno można opłacić taki turnus natomiast nie wiem jak się do tego odnoszą inne fundacje. Ja kiedyś bardzo chciałam tam pojechać, ale... mój mąż powiedział, że zawiezie mnie wszędzie tylko nie na Ukrainę..., a sama nie pojadę, bo za daleko.
Sylwia, mama Agatki z RKiW i Dominika.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
dansob2305
Nastolatek
Nastolatek

#4 Post autor: dansob2305 » 23 paź 2011 12:01

Nie jest tam tak zle :) mój tata tam żyje już przeszło 10 lat :)
Musze tylko dokładnie dowiedzieć się jakie tam mają zabiegi i całą resztę. Cena po prostu kosmos.
Z tego co czytałam odnośnie fundacji to nie wiem czy finansują cokolwiek spoza naszego kraju?

Właśnie te oszałamiające efekty tylko wiesz chyba jak płaci się tyle to trzeba coś wiecej na ten temat wiedzieć, a nie tylko to, że efekty są. Za tą kwotę jakby ich nie było po porstu chyba by sobie w łeb strzeliła :)

lfraczek
Noworodek

#5 Post autor: lfraczek » 01 kwie 2013 13:40

Witam! Czy ktoś z Was był może na tym turnusie na Ukrainie? Lub wie coś więcej o nim jeszcze?
Wiem, że turnus ten jest kosztowny, ale czy naprawdę daje takie efekty....???

Barbaram
Noworodek

#6 Post autor: Barbaram » 22 lis 2017 01:24

My chcemy jechać. Córka ma mpdz - czterokonczynowe postać spastyczna. Wiem , ze to bardzo drogie. Jestem ciekawa tych efektów. Czy ktoś był może w Truskawcu z dzieckiem z mpdz z mocną spastyką ?
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki rehabilitacyjne”